Hardware Eurasia Sektörün Ticaret Platformu Olmaya Hazırlanıyor

Hardware Eurasia İstanbul Hırdavat Fuarı 2022'de Reed Tüyap A.Ş. tarafından Hırdavat Sanayici ve İşadamları Derneği (HISİAD) işbirliğinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Hırdavat Sektörü Tek Çatı Altında Birleşiyor

Türkiye’de yaklaşık 14 bin firmanın faaliyet gösterdiği hırdavat sektörü, Hırdavat Sanayici ve İşadamları Derneği (HISİAD) çatısı altında ilk defa birleşiyor. Yaklaşık 650 bin kişiye istihdam sağlayan sektör Mayıs ayında kurulan HISİAD ile birlikte ilk kez resmi bir temsiliyet gücü kazanıyor.

Sektör 8 Milyar Dolar İhracat Hedefliyor

Hırdavat Sanayici ve İşadamları Derneği (HISİAD) çatısı altında ilk kez birleşen, yaklaşık 14 bin firmanın faaliyet gösterdiği hırdavat sektörü 7 milyar dolarlık ihracat hacmine sahip. Sektör 2019 yılı sonunda bu rakamı 8 milyar dolara yükseltmeyi hedefliyor.

HİBRİT FUAR MODELİ İLE GÜVENLİ FUAR DENEYİMİ: HARDWARE EURASIA 2022'DE TÜYAP’TA!

REED TÜYAP VE HISİAD AVRASYA’NIN EN KAPSAMLI HIRDAVAT ENSDÜSTRİSİ FUARI HARDWARE EURASIA’YI HİBRİT MODELİ İLE GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİR ARAYA GELDİ.

Sağlık ürünlerinde 4 milyon dolarlık ticaret!

Pandemi nedeniyle önemi ve sorumluluğu daha da artan sağlık ve tıbbi cihaz sektörünün buluştuğu 27’nci Expomed Eurasia Fuarı, yabancı alıcı akınına uğradı. Tüyap’ın grup şirketlerinden Reed Tüyap Fuarcılık’ın İstanbul’da düzenlediği fuara, 73 ülkeden 2 bine yakın uluslararası ziyaretçi gelirken, dijital iş ağı platformu Business Connect Programı üzerinden ise 1500’e yakın uluslararası online ziyaretçi katıldı. Fuarda 4 milyon dolara yakın ticaret gerçekleşti.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.