Hardware Eurasia ve Fastener Expo Eurasia Fuarları Büyük İlgi Gördü!

Hırdavat ve bağlantı elemanları sektöründe büyük bir başarıya imza atıldı! Sektörün önde gelen buluşma noktası Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia ve Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı Fastener Expo Eurasia, 9-12 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde büyük bir katılım ile gerçekleşti. Fuarlar %30 rekor artışla, 91 ülkeden 2.309 uluslararası ziyaretçiyi ağırladı.

Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia ve Fastener Expo Eurasia Kapılarını Açtı!

Hırdavat ve bağlantı elemanları endüstrilerinin profesyonelleri İstanbul'da buluşuyor. Sektörün en önemli buluşma noktası olan Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia ile Avrasya Endüstriyel Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Fuarı Fastener Expo Eurasia ile eş zamanlı olarak 9 Mayıs Perşembe günü İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarın ikinci ve üçüncü günleri gelecek ziyaretçiler, güncel sektörel konularda bilgilendiren HISİAD Akademi Seminerlerine katılma fırsatı da yakalayacak.

Hardware Eurasia reklamları İstanbul ve Köln Havalimanı’nda yayımlanmaya başladı!

9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia’ya yönelik sürdürülen yurt içindeki ve yurt dışındaki tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

Hardware Eurasia’nın tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia için yurt içindeki tanıtım çalışmalarının yanı sıra yurt dışında da dijital ve geleneksel tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia Hırdavat Sektöründe Yenilikçi Ürünler ve Yeni İş Birlikleri için Platform Sunuyor

Lider hırdavat üretici firmaları, Türkiye’nin dışında başta Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya ve Kuzey Afrika olmak üzere farklı coğrafyalardan gelen ziyaretçiler ile buluşturmaya hazırlanan Hardware Eurasia Fuarı kapılarını bu sene 9-12 Mayıs tarihleri arasında her zamanki adresi olan İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde açmaya hazırlanıyor. RX Tüyap ve Hırdavat Sanayicileri ve İş Adamları Derneği HISİAD iş birliğinde düzenlenen fuarda katılımcı firmalar en yeni ürünlerini fuar ziyaretçileri ile buluşturarak, yeni iş birliklerine imza atmaya hazırlanıyor.

Hardware Eurasia ve Fastener Expo Eurasia Fuarları 24-27 Mayıs tarihlerinde İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 200’den fazla firma ve firma temsilcisinin katılımıyla gerçekleşti!

Genel ve endüstriyel hırdavat, bağlantı ve sabitleme elemanları sektörlerinin bu önemli iki etkinliğini toplamda 10 bine yakın kişi ziyaret etti.

Boru, tel ve çelik, hırdavat ve bağlantı elemanları endüstrilerinin önemli 4 fuarı, eş zamanlı olarak 24 Mayıs tarihinde kapılarını ziyaretçilerine açtı

Boru, tel ve çelik, hırdavat ve bağlantı elemanları sektörleri için önemli birer ticaret platformu olan 4 fuar, 24 – 27 Mayıs 2023 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece- İstanbul’da eş zamanlı olarak gerçekleşecek. 

Tube & Steel İstanbul, Wire Tech İstanbul, Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia ve Fastener Expo Eurasia Avrupa ve dünya demir çelik, tel, bağlantı elemanları ve hırdavat pazarlarında önemli bir konuma sahip olan Türkiye’nin konumunu daha da güçlenmesine destek olacak.

Hırdavat endüstrisinin devleri İstanbul’da buluşuyor!

Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, 24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ikinci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. Fuarda 200’ün üzerinde firmanın stant açması bekleniyor. Türkiye hırdavat endüstrisi, 14.550 firma, 880.000 çalışan ve 11,8 milyar dolar seviyelerinde ihracat kapasitesiyle ülke ekonomisine çok önemli katkı sunuyor.
 

Hırdavat ve Bağlantı Elemanları Endüstrileri Aynı Çatı Altında Buluşuyor!

Hırdavat Sanayici ve İş Adamları Derneği (HISİAD) ve Reed Tüyap Fuarcılık A.Ş. iş birliği ile düzenlenecek Avrasya Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia,  24-27 Mayıs 2023 tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ikinci defa kapılarını açmaya hazırlanıyor. Mart 2022’de gerçekleşen ilk Avrasya Hırdavat Fuarı’nda 110’un üzerinde firma stant açtı ve Türkiye dâhil 91 ülkeden 10 binin üzerinde sektör profesyoneli fuarı ziyaret etti.

İhracatı 10 milyar doları aşan hırdavat sektörü Tüyap’ta buluşacak

Her geçen gün büyüme hızını arttıran Türkiye hırdavat sektörü Tüyap’ta Mart ayında buluşacak. Reed Tüyap Fuarcılık tarafından Hırdavat Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (HISİAD) iş birliğiyle düzenlenecek olan Avrasya Hırdavat Fuarı, 23-26 Mart 2022 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açmak için gün sayıyor.

Hardware Eurasia Sektörün Ticaret Platformu Olmaya Hazırlanıyor

Hardware Eurasia İstanbul Hırdavat Fuarı 23-26 Mart 2022'de Reed Tüyap A.Ş. tarafından Hırdavat Sanayici ve İşadamları Derneği (HISİAD) işbirliğinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Hırdavat Sektörü Tek Çatı Altında Birleşiyor

Türkiye’de yaklaşık 14 bin firmanın faaliyet gösterdiği hırdavat sektörü, Hırdavat Sanayici ve İşadamları Derneği (HISİAD) çatısı altında ilk defa birleşiyor. Yaklaşık 650 bin kişiye istihdam sağlayan sektör Mayıs ayında kurulan HISİAD ile birlikte ilk kez resmi bir temsiliyet gücü kazanıyor.

Sektör 12 Milyar Dolar İhracat Hedefliyor

Hırdavat Sanayici ve İşadamları Derneği (HISİAD) çatısı altında ilk kez birleşen, yaklaşık 14 bin firmanın faaliyet gösterdiği hırdavat sektörü 8 milyar dolarlık ihracat hacmine sahip. Sektör 2021 yılı sonunda bu rakamı 12 milyar dolara yükseltmeyi hedefliyor.

Hırdavat endüstrisinin, ilk kez düzenlenen Avrasya’nın Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia’da buluşuyor!

Reed Tüyap'ın uluslararası fuarcılık deneyimi ve Hırdavat Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (HISİAD) sektörel gücü ile ilk kez düzenlenecek Avrasya’nın Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, 23 Mart’ta kapılarını ziyaretçilere açtı. Sektörün ticaret platformu olması beklenen Hardware Eurasia’ya 100’ün üzerinde firma katılıyor ve yurt içinden ve yurt dışından yaklaşık 10.000 kişi tarafından ziyaret edilmesi bekleniyor. Fuarın sektör ihracatını artırması hedefleniyor. 

HİBRİT FUAR MODELİ İLE GÜVENLİ FUAR DENEYİMİ: HARDWARE EURASIA 23-26 MART 2022'DE TÜYAP’TA!

REED TÜYAP VE HISİAD AVRASYA’NIN EN KAPSAMLI HIRDAVAT ENSDÜSTRİSİ FUARI HARDWARE EURASIA’YI HİBRİT MODELİ İLE GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİR ARAYA GELDİ.

Fuarlarda Temassız Dönem Başlıyor

Ekonominin ve ticaretin nabzını tutan fuarlarımız da yeni normal döneme hazır. Dijital çözümler ve uygulamalarla hibrit formunda zenginleştirdiğimiz fuarlarımız tüm paydaşlarımıza temassız fuarcılık deneyimi yaşatmaya hazır.