HİBRİT FUAR MODELİ İLE GÜVENLİ FUAR DENEYİMİ: HARDWARE EURASIA 23-26 MART 2022'DE TÜYAP’TA!

REED TÜYAP VE HISİAD AVRASYA’NIN EN KAPSAMLI HIRDAVAT ENSDÜSTRİSİ FUARI HARDWARE EURASIA’YI HİBRİT MODELİ İLE GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN BİR ARAYA GELDİ.

Önce Avrasya’nın, sonrasında da dünyanın en kapsamlı hırdavat endüstrisi etkinliklerinden biri olmayı hedefleyen Hardware Eurasia Fuarı, Reed Tüyap'ın uluslararası fuarcılık deneyimi ve Hırdavat Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (HISİAD) sektörel gücü ile 23-26 Mart 2022'de sektör profesyonellerini, konusunda uzman katılımcıları ile Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde buluşturacak.

Hırdavat sektörünün iddialı ihracat hedeflerinin karşılanmasına büyük katkıda bulunacak Hardware Eurasia, başta Avrasya bölgesi olmak üzere tüm dünyadan sektör profesyonellerini ağırlamayı hedefliyor. 8,2 Milyar $ büyüklüğünde ihracatı olan Hırdavat Sanayi Sektörünün en verimli şekilde gelişip, global ölçekte rekabetçi tüm pazarlarda söz sahibi olabileceği zemini oluşturmak için, Hardware Eurasia Fuarı, hırdavat pazarına üretim yapan ve hırdavat ürünlerini pazarlayan tüm paydaşların güçlerini birleştireceği yeni bir platformu olacak.

Hardware Eurasia Fuarı, Endüstriyel Hırdavat, El Aletleri & Genel Hırdavat ve Mobilya & Yapı Hırdavatı olarak üç ana başlık altında topladığı endüstrinin geniş ürün yelpazesinde yer alan tüm ürün ve hizmetleri kapsayacak.

Yüz yüzeden çok daha fazlasını sunan Yeni Nesil Fuarcılık uygulamalarının yer alacağı Hardware Eurasia Fuarı’nda, canlı fuarın gücü ile dijital uygulamaların yenilikçi yüzünün bir araya getirildiği hibrit fuar modeli sayesinde, katılımcılar ulaşmayı amaçladıkları tüm ziyaretçi profili ile temas edilebilecek. Yeni normal döneminin tüm gereksinimlerini kapsayan önlemleriyle, Hardware Eurasia Fuarı hem katılımcılarına hem de ziyaretçilerine güvenli bir fuar deneyimi sunacak. Gerek dijital kayıt ve kapı giriş süreçleriyle gerekse katılımcı portalında yapılan geliştirmeler ile fuar alanındaki tüm süreçler temassız olarak gerçekleşecek.

Hırdavat sektörümüzün gücünü dünyaya birlikte göstereceğimiz Hardware Eurasia Fuarı, Reed Tüyap ve HISİAD’ın iş birliğiyle 23-26 Mart 2022'de TSE Covid-19 Güvenli Hizmet Belgeli Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde tüm sektör paydaşlarıyla birlikte kapılarını açmaya hazırlanıyor.
BASIN BÜLTENLERİ SAYFASINA GERİ DÖN