Firma Adı İletişim Konum
AR METAL VE DÖVME EL ALETLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
Bağlariçi Cad. No: 85 Kat: 1-2 Firuzköy / Avcılar / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 533 205 1185
Web: https://viptec.com.tr/
Salon: 12
Stant: 1228B
Ürün Grupları
  • Kesiciler delici uclar asindiricilar ve zimparalar
  • is guvenligi
  • El aletleri

Ar Metal ve Dövme El Aletleri San. ve Tic A.Ş. olarak VIP-TEC markamız ile sanayi ve mesleki kullanımın yanı sıra hobi ve promosyon amaçlı sağlam, güçlü, keskin ve güvenli maket bıçakları üretmekteyiz. Ayrıca maket bıçaklarımızın kalitesinin dünyanın birçok farklı ülkesinden beğeni ve ilgi görmesinin gururunu yaşamaktayız. VIP-TEC Maket Bıçakları birçok malzemeye ve değişik kesme işlemlerine uygun olarak üretilmektedir. VIP-TEC Maket Bıçaklarını farklı malzeme ve yüzeylerin kesim işlemlerinin yanı sıra günlük hayattaki işlerinizde de kullanabilirsiniz. VIP-TEC olarak müşterilerimizin renk, kutu, koli, baskı ve etiket ile ilgili özel taleplerini karşılayabilmekteyiz. Sizlere devamlı, çözüm odaklı ve güvenilir çalışma imkanı sunarak iş ortağınız olmaya ve gerekli tüm desteği sunmaya hazırız.

VT875111 Profesyonel Metal Gövdeli Maket BıçağıMaket Bıçağı
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

VIP-TEC VT875111 maket bıçağı her türlü profesyonel kesim işlemleriniz için uygundur. Ergonomik gövdesi sayesinde kolayca kavranabilir .VT875111 modelinin dayanıklı metal gövdesi zorlu kesim işlemlerinde uzun süreli kullanım için tasarlanmıştır. VT875111 modeli ile kartonlar, yapışkan bantlar, folyolar, kağıt, plastik şeritler, köpük, tekstil malzemeleri, döşemeler, PVC, kauçuk, keçe, deri vb. malzemeler kolaylıkla ve güvenle kesilebilir.

VT875116 Güvenlikli Maket BıçağıEmniyetli Maket Bıçakları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

VIP-TEC VT875116 güvenlikli maket bıçağı her türlü profesyonel kesimleriniz için uygundur. Ergonomik gövdesi sayesinde kolayca kavranabilir olan VT875116 modeli otomatik geri çekme mekanizması ile size daha güvenli bir kesim imkanı sağlamaktadır. Parmağınızı bıçak sürgüsünden çektiğinizde bıçak ucu otomatik olarak gövde içersine girecek ve olası kaza riskini en aza indirecektir. VT875116 modeli ile kartonlar, yapışkan bantlar, folyolar, kağıt, plastik şeritler, köpük, tekstil malzemeleri, döşemeler, PVC, kauçuk, keçe, deri vb. malzemeler kolaylıkla ve güvenle kesilebilir.

VT875131 Plastik Gövde Kazıma BıçağıKazıma Bıçakları
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

VIP-TEC VT875131 kazıma bıçağı ile yüzeylere yapışan malzeme kalıntılarını kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • VIPTEC