Firma Adı İletişim Konum
AKRİKEM KİMYA SAN. TİC. A.Ş.
Ortaköy Mahallesi Yeldeğirmeni Caddesi No: 23/1 / Silivri / İSTANBUL / TÜRKİYE
İletişim: +90 536 350 2954
Web: http://www.acrychem.com.tr/
Salon: 12
Stant: 1254
Ürün Grupları
  • Boya yapistirici ve kimyasallar
  • Sızdırmazlık ürünleri yapıştırıcılar ve dolgu macunları / Adhesives and sealants

2017 yılında faaliyete başlayan Acrychem Sealants , 15 yıllık yerel ve global tecrübeyle donatılmış ekip ile yola çıkmış yenilikçi bir yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürünleri üreticisidir. Kalite ve güven anlayışını kendine misyon edinmiş olan firmamızda, memnuniyeti ön planda tutup siz değerli müşterilerimize teknolojinin vermiş olduğu tüm imkanlarla hizmet vermeyi hedefliyoruz. işi al, yap, bitir düşüncesinden ziyade işini kusursuz, eksiksiz bir şekilde teslim et felsefesidir benimsediğimiz kuruluşumuzda, teknik donanımlarımız, profesyonel ve deneyimli kadromuz ile sağlıklı alanlar oluşturup, mükemmel sonuç için etik bir anlayış çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Kalite anlayışımızdan ödün vermeden, yapıştırıcılarımızı en iyi sonuç odaklı yaklaşımla siz müşterilerimize ulaştırmak için çalışıyoruz. Yapıştırıcı ve sızdırmazlık ürünlerimizdeki kaliteli ve mükemmel sonucu bizimle deneyimlemek istemez misiniz?

Akrilik Mastik
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Tek bileşenli akrilik esaslı yüksek kaliteli dolgu ve yalıtım malzemesidir. Düşük hareketli inşaat derzlerinde, merdiven, duvar, tavan, kapı, süpürgelik, pencere, ahşap ve metal pencere çerçeveleri, beton ve tuğla arasındaki bağlantı derzlerinde kullanılır.

UNİVERSAL SİLİKON
ÜRÜN AÇIKLAMASI:

Asetoksi bazlı, tek bileşenli havadaki nem ile kürleşen dayanıklı ve esnek sızdırmazlık ve dolgu malzemesidir. Alüminyum, çelik, beton, ahşap ve cam gibi bir çok inşaat malzemesine Astar gerekmeksizin yapışma sağlar. Hava şartlarına oldukça dayanıklıdır.

Firmanın kayıtlı temsilcilik bilgisi bulunmamaktadır.

  • ACRYCHEM