Hardware Eurasia reklamları İstanbul ve Köln Havalimanı’nda yayımlanmaya başladı!

9-12 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul'daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia’ya yönelik sürdürülen yurt içindeki ve yurt dışındaki tanıtım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor!

Türkiye’nin uluslararası hırdavat sektöründeki potansiyelinin farkında olan sektör temsilcileri sektörün ihracat hedeflerine Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia vasıtasıyla ulaşmayı hedefliyor. Organizatör RX Tüyap’ın uluslararası deneyimi ve ağı sayesinde Türkiye dışında da çok sayıda nitelikli ziyaretçinin fuara gelmesi amacıyla uluslararası tanıtım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

1 Mart 2024 tarihi itibariyle İstanbul Havalimanı’nın iç ve dış hatlardaki bagaj teslim noktalarında yer alan ekranlarda ve Almanya'nın Köln şehrinde düzenlenen Internationale Eisenwarenmesse Fuarı ile paralel olacak şekilde katılımcı ve ziyaretçilerinin yoğun olarak kullandığı Köln Havalimanı terminallerinde Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı’nın reklamları dönüyor.

Yurt içinde gerçekleştirilen geleneksel tanıtım çalışmaları kapsamında ise; Ankara, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, İstanbul, Kayseri, Kocaeli ve Konya’daki organize sanayi bölgeleri başta olmak üzere belirlenen stratejik noktalarda Avrasya Uluslararası Hırdavat Fuarı’nın reklam yer alıyor. 


 
BASIN BÜLTENLERİ SAYFASINA GERİ DÖN